Глиняна маска Я її обожнюю!! Вона чудово справилась с моїми розширеними порами, користуюсь близько 3 місяці, раз на тиждень роблю маску 👌 наношу тонким шаром
Рекомендую !Чудовий тонер. Для моєї комбінованої шкіри саме те ,що треба. Зменшив виділення себуму , вирівняв тон і зменшив запалення. Дуже сподобався.
РекомендуюОдин з мої улюблених спф, гарний запах, трішки вибілює шкіру проте лягає рівно не скочується, не залишає не приємного відчуття на шкірі (шкіра комбінована, нормальна місцями трохи жирна)
Глиняна маска Я її обожнюю!! Вона чудово справилась с моїми розширеними порами, користуюсь близько 3 місяці, раз на тиждень роблю маску 👌 наношу тонким шаром