Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі