Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
ПрекраснийДля комбі шкіри або для жирної (у мене комбі схильна до висипань) і особливо на літо підійде шикарно,легенький,приємний і добре зволожує,коли були почервоніння наносила і одразу спадало,комфЧитати далі
COSRX Niacinamide 15 SerumВикористовую сироватку протягом місяця. Помітно зменшилась жирність шкіри, пори стали менш вираженими, а підшкірні висипання зменшились. Сироватка має легку текстуру, швидко вбирається, не лЧитати далі
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі