Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
Топ вмивачкаКупувала крем під очі від цієї фірми. І вирішила спробувати вмивачку цієї ж фірми. Взагалі вона мені дуже сподобалася. Добре змиває макіяж і не стягує шкіру. Для моєї комбі шкіри підійшла ідЧитати далі
Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм