Подарунок при покупці від 1399 ₴
uk

Повернення та Обмін

1. Розірвання договору Покупцем, що є Споживачем:

Покупець має право відмовитися від договору без будь-якої причини протягом 14 календарних днів з моменту отримання товару або з моменту укладення договору на надання послуг. Але Ksisters надає можливість Покупцям відмовитися від договору протягом 90 днів з моменту отримання замовлення, при цьому необхідно надіслати Продавцю лист на ел. адресу [email protected]про відмову протягом зазначеного терміну. Форму відмови у реалізації права споживача відмовитися від договору купівлі-продажу можна завантажити тут.

Надішліть товар, що підлягає поверненню, на адресу: Конопніцкіей 35, 05-827 Гродзіск Мазовіецький, Польща (польською мовою: Konopnickiej 35, 05-827 Grodzisk Mazowiecki). Споживач, якщо хоче скористатися правом виходу з договору, повинен відправити на контактну адресу Продавця, що повертає замовлення, разом з усією документацією, наприклад, оригіналом рахунку-фактури, пробниками, інструкціями та іншою документацією на товари, які були доставлені йому разом із товарами, але не пізніше ніж протягом 14 днів з дати повідомлення про розірвання договору.

Витрати щодо повернення товару несе Споживач. У разі виходу з договору протягом 14 днів починаючи з дати доставки товару, споживач має право на відшкодування витрат щодо доставки товару у розмірі, що дорівнює найдешевшому варіанту доставки. У разі пізнішої відмови споживач отримає лише відшкодування вартості товару.

Вищезгадані суми будуть повернуті Покупцеві-Споживачеві негайно, не пізніше ніж за 14 днів з дати отримання товару. Якщо не погоджено інше, кошти будуть повернуті тим самим способом, яким покупець зробив платіж.

2. Споживач не може відмовитися від договору у разі:

  • продажу товарів, виготовлених відповідно до конкретних вимог споживача, товарів виготовлених на замовлення чи товарів, призначених спеціально для одного споживача;
  • продаж товарів, які швидко псуються;
  • якщо термін придатності товару минув у період перебування товару у споживача;
  • продаж товарів, укладених у захисну упаковку, яка не може бути повернена з міркувань охорони здоров'я або гігієни та чия захисна упаковка була пошкоджена після доставки;
  • продаж товарів, укладених у захисну упаковку, яка не може бути повернена з міркувань охорони здоров'я або гігієни та чия захисна упаковка була пошкоджена після доставки;
  • продаж товарів, які за своїм характером можуть бути нерозривно змішані з іншими товарами після доставки.
  • 3. Якщо Ksisters не доставляє заказ протягом 30 днів з моменту замовлення, Покупець має право відмовитися від Договору.

    Підписуючись, я погоджуюся з умовами