Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
Класний Цей ретиналь приємно здивував, має легку текстуру, швидко вбирається, не залишає липкості. Шкіра стала більш рівною, зменшились висипання і постакне. Є легке пощипування на початку, але це нЧитати далі
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі