ПрекраснийДля комбі шкіри або для жирної (у мене комбі схильна до висипань) і особливо на літо підійде шикарно,легенький,приємний і добре зволожує,коли були почервоніння наносила і одразу спадало,комфЧитати далі
Звичайний тонерЧогось супер особливого при використанні не помітила. Немає різкого запаху, приємно наноситься
Загалом 4 з 5 зірочок, за зручне та естетичне панування, за те що не зробило гірше.
ВикористовЧитати далі
Skin1004 чудово🥰Раніше ніколи не користувалась цим брендом, оскільки моя шкіра чутлива та схильна до висипань, якщо підібрати неправильний догляд, але цікавість до цього бренду перемогла! Тому замовила набіЧитати далі