Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Мої результати Користуюсь вже більше пів року. І бачу, дійсно, гарні результати. Чудово вирівнює тон шкіри, помітно висвітлює, гарно поєднується з ніацинамідом і не тільки, не липка після нанесення. РекомеЧитати далі
Чудовий бальзамДавно хотіла собі придбати цей очищуючий бальзам.Багато чула про нього гарних відгуків. Нарешті я змогла його спробувати на своєму обличчі. Він дійсно вартий всіх похвал. Я його використовуюЧитати далі
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Мої результати Користуюсь вже більше пів року. І бачу, дійсно, гарні результати. Чудово вирівнює тон шкіри, помітно висвітлює, гарно поєднується з ніацинамідом і не тільки, не липка після нанесення. РекомеЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу