КласОтримала пробник в подарунок. Натзиму кремчик залегкий. А от на літо він буде ідеальний, бо в нього дуже гарна гелева консистенція , він легко лягає та не залишає липкого фінішу. Ідеально!
КласОтримала пробник в подарунок. Натзиму кремчик залегкий. А от на літо він буде ідеальний, бо в нього дуже гарна гелева консистенція , він легко лягає та не залишає липкого фінішу. Ідеально!