Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі
Непогано Отримала як подарунок. Бальзам гелевий щільний, на губках виглядає як скло, гарненько, без запаху. Але трохи липкий і зволоження не помітила. Хто знає бальзам purelan от він нагадав його. РЧитати далі
Ідеальний на терапії акне Щільний відновлюючий крем дуже гарно закриває ефезел і що мені найбільше подобається так це матовий фініш. Консистенція хоч і щільна але поглинається добре і не відчувається маскою. На ранокЧитати далі
крем skin labКористувалася цим бар'єрним кремом, коли закривала Ефезел, і це було найкраще рішення
Хто знає, той зрозуміє - на ретиноїдах шкіра може бути дуже чутливою: сухість, стягнутість, подразненнЧитати далі
Крем для закриття активів Це саме той крем який я шукала. Використовую адапален і ним закриваю. Добре зволожує і відновлює. З ним немає сухості чи подразнення. Буквально за ніч рятує мою шкіру якщо щось не так. ТекстЧитати далі
Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі