Крем чудовийОтримала цей крем як пробник, і він мені підійшов, замовила повний розмір і не пожалкувала, крему вистачило на довго, текстура в нього легка приємна, для моєї сухої шкіри він дуже добре зволЧитати далі
Подобається, але не впевнена що візьму ще разВ загальному товар не поганий, однак, залишає не дуже приємну маслянисту плівку. Обов’язково потрібно додатковий засіб аби змити. З тушшю справляється на 100%