Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.




Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 288
Дуже задоволена, добре зволожує, завжди заспокоює, шкіра одразу його вбирає, і це не зовсім вода, скоріше густіший лосьйон😂 Я дуже задоволена, використовую вже третю упаковку, пробувала інші тоніки, але завжди повертаюся до нього.
Дуже хороший тонік! Він чудово зволожує та освіжає шкіру, не викликаючи подразнення чи відчуття стягнутості. Після регулярного використання шкіра стає м’якшою, гладенькою та здоровішою на вигляд. Крім того, тонік має приємну консистенцію та швидко поглинається. Однозначно рекомендую!
Я рекомендую
Найкращий тонік, яким я коли-небудь користувалася. Він має більш насичену, більш ефірну консистенцію, тому не стікає з рук, як вода. Він миттєво заспокоює шкіру, глибоко зволожує її та миттєво усуває сухі ділянки, такі як на підборідді або навколо носа. Він не липкий та ідеально поєднується з іншими засобами догляду за шкірою. Я купую його регулярно!
Тонік чудовий, гарний колір обличчя, ефект сяйва, дуже добре підходить під макіяж, рекомендую його всім серцем ❤️❤️❤️
Дівчата, текстура тонера дуже легка, як вода, але ніби це вода з якогось озера, що наповнює шкіру. Він настільки добре зволожує, що після нього шкіра сяюча, доглянута, як після салонної процедури. Я перепробувала багато тонерів, але цей — найкращий. За свої гроші це просто бомба.
Цей тонік-есенція – унікальний продукт. Я використовую його після вмивання обличчя, як перший крок, як есенцію. Я придбала флакон об'ємом 30 мл. Незважаючи на невеликий розмір, продукту вистачає надовго, бо потрібна лише невелика кількість. У майбутньому я придбаю більший флакон. Що стосується впливу на мою шкіру, то вже після двох днів використання я не помітила жодних змін. Однак, після нанесення моя шкіра відчувається зволоженою і не викликає жодного дискомфорту; навпаки, вона дуже комфортна. Як і всі корейські продукти, він має ту додаткову деталь, яка корисна для шкіри.
Чесно кажучи, я не помітила жодних суттєвих позитивних ефектів, тож краще б ним не користувалася — він лише корисніший для шкіри, але як засіб для очищення, якщо комусь потрібно використовувати тонік, мабуть, нормально.
Я отримала безкоштовну мініатюру, але вона зі мною надовго. Вона просто фантастична; після тижня використання я вже бачу результати. Найголовніше, що вона не сушить мою шкіру та не викликає алергії.
Я отримала його в подарунок, але поки що він виконує свою функцію. Швидко вбирається та ідеально підходить під макіяж. Обов'язково замовлю більший флакон.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.