Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі
Гарний продуктСама по собі олія дуже гарно очищує, приємний легкий запах, ріденька дуже, але без подальшого зволоження трохи сушить шкіру(у мене комбінована).
Користуюся майже щодня вже 3 місяці - продуктЧитати далі
Круто Хороший якісний крем, єдине справді жирний, для моєї комбі зі схильністю до жирноти був надто важким, трохи забивав пори, але всеодно залишу його собі на зиму, думаю тоді буде просто чудово,Читати далі