Дорогий, але не про ціну☝️Використовуючи крем, зрозуміла, що раніше нічого подібного не було. Легкий, повітряний, робить свою справу) зволожує, освітлює, підсвічує, немає запаху, дорогий ефект ☝️
Гарний продуктСама по собі олія дуже гарно очищує, приємний легкий запах, ріденька дуже, але без подальшого зволоження трохи сушить шкіру(у мене комбінована).
Користуюся майже щодня вже 3 місяці - продуктЧитати далі