Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
Сироватка для відновлення барʼєру Користуюсь цією сироваткою для відновлення бар’єру вже деякий час і дуже задоволена результатом. Шкіра стала помітно більш зволоженою, гладенькою та спокійною, зникло відчуття стягнутості.
Читати далі
Сироватка Manyo - чи варто купувати?В цілому, мені сподобалась ця сироватка. Вона прекрасно себорегулює шкіру і прибирає запалення. Але від неї не варто чекати зволоження чи сяяня, скоріше це про глибоку внутрішню роботу над сЧитати далі
Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм