НайкращийЦе найкращий сонцезахист з тих, що я пробувала. Він легко наноситься, не білить, не блищить. Дуже подобається дозатор. Довикористовую 1 баночку цього року і йду купувати наступну
Досить непоганоДосить нормально паста. Помітних недоліків немає, приємний запах у роті після використання, купувала двічі, про що не шкодую. Єдиний мінус, що наприкінці використання може важче видавлюватисЧитати далі
НайкращийЦе найкращий сонцезахист з тих, що я пробувала. Він легко наноситься, не білить, не блищить. Дуже подобається дозатор. Довикористовую 1 баночку цього року і йду купувати наступну
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу