🇺🇦Пенко користуюся протягом 4 років, це найкраща пінка з усіх що я пробувала, 11/10. Обличчя чисте до скрипу, при цьому без стягування та сухості. Це кохання🫶🏻
І я в шоці скільки пробників пЧитати далі
Сироватка для відновлення барʼєру Користуюсь цією сироваткою для відновлення бар’єру вже деякий час і дуже задоволена результатом. Шкіра стала помітно більш зволоженою, гладенькою та спокійною, зникло відчуття стягнутості.
Читати далі
ІдеальнийНайкращий пілінг, ідеальний склад. Використовую 1 раз на тиждень, шкіра за 1.5 місяці використання помітно покращилася. Очищає, вирівнює тон, полірує, робить шкіру сяючою і пори менш помітниЧитати далі
Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
🇺🇦Пенко користуюся протягом 4 років, це найкраща пінка з усіх що я пробувала, 11/10. Обличчя чисте до скрипу, при цьому без стягування та сухості. Це кохання🫶🏻
І я в шоці скільки пробників пЧитати далі