Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
Топ вмивачкаКупувала крем під очі від цієї фірми. І вирішила спробувати вмивачку цієї ж фірми. Взагалі вона мені дуже сподобалася. Добре змиває макіяж і не стягує шкіру. Для моєї комбі шкіри підійшла ідЧитати далі
Neogen Dermalogy Probiotics Relief mask замовляю вже вдруге, маски дуже приємний аромат, шкіра після неї дуже волога та сяюча, навіть для жирної шкіри чудово підійде, залишки есенції з маски використовую як крем для обличчя🥰🫶
Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм