Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
мої враження та рекомендації хочу розповісти про цей крем, в мене це вже 3 упаковка, в мене комбі кожа, і цей крем підходить ідеально, не жирнить, гелева текстура, зручна упаковка, дуже гарно, естетично ще й якісно))
Round LabКористуюсь пінкою для вмивання від Round Lab вже деякий час і можу сказати — це одна з найкомфортніших пінок, які я пробувала 🤍
Дуже ніжно очищує шкіру, не залишає відчуття стягнутості чи Читати далі
Класний Цей ретиналь приємно здивував, має легку текстуру, швидко вбирається, не залишає липкості. Шкіра стала більш рівною, зменшились висипання і постакне. Є легке пощипування на початку, але це нЧитати далі
Супер крем ☺️Дуже сподобався крем☺️
Текстура легка, комфортна, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається, без липкості і плівки.
Шкіра після нього м'яка і зволожена, відчуття дуже приємне. КористЧитати далі
purito gelПісля візиту до дерматолога перейшла на цей зволожувальний гель, оскільки більшість кремів заважкі для моєї шкіри. А цей не має запаху, дуже легкий, водянистий та залишає відчуття зволоженняЧитати далі
Гарний тонер Гарний варіант базового тонеру, який можна використовувати в комбінації з активами, не липкий, легкий за текстурою (як водичка), підійде для шкіри схильної до жирності
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі