Улюблені масочкиУлюблені тканинні масочки. Рініше брала з вітаміном С , а тепер ці. Класні, бо не течуть.Запах шикарний. Після маски шкіра гарно зволожена, не липка, немає бажання вмитися, як після деяких тЧитати далі
Не розумію чому так мало говорять про цей тонік? Він чудовий,після нього шкіра наче молодішає,вона ніжна та колір здоровий ,у нього приємна водяна текстура,не липкий ,а саме головне не забиває пори,тому для жирної шкіри саме те що треба і Читати далі
Шикарний кремБрала цей крем вже 4 рази і мамі подарувала. Чудове зволоження, шкіра його дуже любить. Приємний запах, консистенція цікава. Однозначно рекомендую.
Улюблені масочкиУлюблені тканинні масочки. Рініше брала з вітаміном С , а тепер ці. Класні, бо не течуть.Запах шикарний. Після маски шкіра гарно зволожена, не липка, немає бажання вмитися, як після деяких тЧитати далі
Не розумію чому так мало говорять про цей тонік? Він чудовий,після нього шкіра наче молодішає,вона ніжна та колір здоровий ,у нього приємна водяна текстура,не липкий ,а саме головне не забиває пори,тому для жирної шкіри саме те що треба і Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу