НайкращийЦе найкращий сонцезахист з тих, що я пробувала. Він легко наноситься, не білить, не блищить. Дуже подобається дозатор. Довикористовую 1 баночку цього року і йду купувати наступну
Чудова консистенція, не жирнитьНарешті я знайшла засіб від сонця для обличчя, який не комендогенний, не жирнить і не обтяжує шкіру. На фото показала одразу після нанесення, потім висохло і залишився легкий блиск, але не жЧитати далі
НайкращийЦе найкращий сонцезахист з тих, що я пробувала. Він легко наноситься, не білить, не блищить. Дуже подобається дозатор. Довикористовую 1 баночку цього року і йду купувати наступну
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу