Топ вмивачкаКупувала крем під очі від цієї фірми. І вирішила спробувати вмивачку цієї ж фірми. Взагалі вона мені дуже сподобалася. Добре змиває макіяж і не стягує шкіру. Для моєї комбі шкіри підійшла ідЧитати далі
Приємний кремВирішила спробувати крем щоб закривати адапален і в принципі він не поганий для цього. Але все таки на осінь-зиму мені потрібно шось плотніше. Він правда швидко поглинається і зволожує. КремЧитати далі
Топ вмивачкаКупувала крем під очі від цієї фірми. І вирішила спробувати вмивачку цієї ж фірми. Взагалі вона мені дуже сподобалася. Добре змиває макіяж і не стягує шкіру. Для моєї комбі шкіри підійшла ідЧитати далі