ТонерКупую цей тонер вже вдруге, дуже задоволена ним. Після вмивання завжди дуже сушить шкіру, користуюсь ним і для обличчя, і для рук. Чудово зволожує, немає липкості, швидко вбирається. ДорожчиЧитати далі
ТонерКупую цей тонер вже вдруге, дуже задоволена ним. Після вмивання завжди дуже сушить шкіру, користуюсь ним і для обличчя, і для рук. Чудово зволожує, немає липкості, швидко вбирається. ДорожчиЧитати далі