Сироватка A-ControlЩе в червні купила цю сироватку для висвітлення постакне, і приємно вражена. Вона приємна за текстурою, немає запаху, гарно зволожує шкіру, та працює за своїм спрямуванням. Шкіра стала кращоЧитати далі
тонер педидуже гарні тонер педи. зволожують просто неймовірно. купую вже не вперше, та повторю цю покупку ще не один раз. для моєї комбінованої та проблемної шкіри якраз. так само хочу висловити подякЧитати далі
Звичайний тонерЧогось супер особливого при використанні не помітила. Немає різкого запаху, приємно наноситься
Загалом 4 з 5 зірочок, за зручне та естетичне панування, за те що не зробило гірше.
ВикористовЧитати далі
Приємно вражена якістю💖Тонік дуже сподобався! Має приємну текстуру та добре освіжає шкіру. Після використання шкіра виглядає доглянутою і зволоженою. Окремо хочу відзначити пакування — воно якісне, стильне й вигляЧитати далі
Непоганий тонер для додаткового зволоженняДаний тонер отримала в подарунок до замовлення. Відверто кажучи спочатку нічого особливого не очікувала. Але покористувавшись перший місяць помітила, що шкіра більш зволожена. Макіяж лягає зЧитати далі
Гарний тонер У мене порушений шкірний бар’єр і схильна до акне шкіра. Я вважаю, що ця тонер-есенція дуже корисна, оскільки вона чудово зволожує та підтримує відновлення бар’єру. Текстура приємна, трохи вЧитати далі
Сироватка A-ControlЩе в червні купила цю сироватку для висвітлення постакне, і приємно вражена. Вона приємна за текстурою, немає запаху, гарно зволожує шкіру, та працює за своїм спрямуванням. Шкіра стала кращоЧитати далі