тонер педидуже гарні тонер педи. зволожують просто неймовірно. купую вже не вперше, та повторю цю покупку ще не один раз. для моєї комбінованої та проблемної шкіри якраз. так само хочу висловити подякЧитати далі
Звичайний тонерЧогось супер особливого при використанні не помітила. Немає різкого запаху, приємно наноситься
Загалом 4 з 5 зірочок, за зручне та естетичне панування, за те що не зробило гірше.
ВикористовЧитати далі
Рекомендую !Чудовий тонер. Для моєї комбінованої шкіри саме те ,що треба. Зменшив виділення себуму , вирівняв тон і зменшив запалення. Дуже сподобався.
Гарний тонер У мене порушений шкірний бар’єр і схильна до акне шкіра. Я вважаю, що ця тонер-есенція дуже корисна, оскільки вона чудово зволожує та підтримує відновлення бар’єру. Текстура приємна, трохи вЧитати далі
Неймовірний тонер для жирної шкіри з розширеними порамиТонер неймовірний, однозначно буду купувати ще, не має різких запахів, тому підійде для найчутлмвішої шкіри, в мене жирна, чутлива шкіра, їй він підійшов ідеально, з першого використанні гарЧитати далі