Гарний тонер У мене порушений шкірний бар’єр і схильна до акне шкіра. Я вважаю, що ця тонер-есенція дуже корисна, оскільки вона чудово зволожує та підтримує відновлення бар’єру. Текстура приємна, трохи вЧитати далі
тонер педидуже гарні тонер педи. зволожують просто неймовірно. купую вже не вперше, та повторю цю покупку ще не один раз. для моєї комбінованої та проблемної шкіри якраз. так само хочу висловити подякЧитати далі
Звичайний тонерЧогось супер особливого при використанні не помітила. Немає різкого запаху, приємно наноситься
Загалом 4 з 5 зірочок, за зручне та естетичне панування, за те що не зробило гірше.
ВикористовЧитати далі
Гарний тонер У мене порушений шкірний бар’єр і схильна до акне шкіра. Я вважаю, що ця тонер-есенція дуже корисна, оскільки вона чудово зволожує та підтримує відновлення бар’єру. Текстура приємна, трохи вЧитати далі