Супер крем ☺️Дуже сподобався крем☺️
Текстура легка, комфортна, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається, без липкості і плівки.
Шкіра після нього м'яка і зволожена, відчуття дуже приємне. КористЧитати далі
мої враження та рекомендації хочу розповісти про цей крем, в мене це вже 3 упаковка, в мене комбі кожа, і цей крем підходить ідеально, не жирнить, гелева текстура, зручна упаковка, дуже гарно, естетично ще й якісно))
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
Я в захваті! У мене нормальна шкіра іноді бувають висипання, цей крем не щільної структури, але добре зволожує. Використовую після активів. Поки що це найкращий варіант для мене
ТопШукала собі легкий крем на літо та знайшла, він легкий, классно зволожує та заспокоює шкіру.
Після нанесення шкіра на дотик стає прям бархотистою, рекомендую)
Класний варіант для щоденного догляду😊Це мій перший крем від цього бренду, і він мене приємно здивував. Має ніжно-блакитний колір та цікаву текстуру з маленькими блакитними капсулами які тануть під час нанесення. У комплекті такЧитати далі
Гарний крем для щоденного використання Крутий крем для щоденного використання, гарно зволожує, після нього шкіра зволожена та сяюча+ тонер з цієї серії просто знахідка, супер комбо на зиму, а ще + великий обєм
ПрекраснийДля комбі шкіри або для жирної (у мене комбі схильна до висипань) і особливо на літо підійде шикарно,легенький,приємний і добре зволожує,коли були почервоніння наносила і одразу спадало,комфЧитати далі
Крем для закриття активів Це саме той крем який я шукала. Використовую адапален і ним закриваю. Добре зволожує і відновлює. З ним немає сухості чи подразнення. Буквально за ніч рятує мою шкіру якщо щось не так. ТекстЧитати далі
Супер крем ☺️Дуже сподобався крем☺️
Текстура легка, комфортна, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається, без липкості і плівки.
Шкіра після нього м'яка і зволожена, відчуття дуже приємне. КористЧитати далі
мої враження та рекомендації хочу розповісти про цей крем, в мене це вже 3 упаковка, в мене комбі кожа, і цей крем підходить ідеально, не жирнить, гелева текстура, зручна упаковка, дуже гарно, естетично ще й якісно))
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу