мої враження та рекомендації хочу розповісти про цей крем, в мене це вже 3 упаковка, в мене комбі кожа, і цей крем підходить ідеально, не жирнить, гелева текстура, зручна упаковка, дуже гарно, естетично ще й якісно))
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
ТопШукала собі легкий крем на літо та знайшла, він легкий, классно зволожує та заспокоює шкіру.
Після нанесення шкіра на дотик стає прям бархотистою, рекомендую)
Класний варіант для щоденного догляду😊Це мій перший крем від цього бренду, і він мене приємно здивував. Має ніжно-блакитний колір та цікаву текстуру з маленькими блакитними капсулами які тануть під час нанесення. У комплекті такЧитати далі
Ідеальний на терапії акне Щільний відновлюючий крем дуже гарно закриває ефезел і що мені найбільше подобається так це матовий фініш. Консистенція хоч і щільна але поглинається добре і не відчувається маскою. На ранокЧитати далі
Гарний крем для щоденного використання Крутий крем для щоденного використання, гарно зволожує, після нього шкіра зволожена та сяюча+ тонер з цієї серії просто знахідка, супер комбо на зиму, а ще + великий обєм
ПрекраснийДля комбі шкіри або для жирної (у мене комбі схильна до висипань) і особливо на літо підійде шикарно,легенький,приємний і добре зволожує,коли були почервоніння наносила і одразу спадало,комфЧитати далі
крем skin labКористувалася цим бар'єрним кремом, коли закривала Ефезел, і це було найкраще рішення
Хто знає, той зрозуміє - на ретиноїдах шкіра може бути дуже чутливою: сухість, стягнутість, подразненнЧитати далі