Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Неймовірна тануча текстура і свіжість ✨Крем просто супер! Дуже сподобалася його незвична консистенція - легкий крем-гель із дрібними білими капсулами, які моментально тануть під час нанесення. Вбирається швидно, не залишає липкосЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу