Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.








Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 88
Я можу рекомендувати цей крем із чистою совістю. Він має дуже легку та приємну текстуру, яка швидко вбирається та не залишає жирного сліду. Він чудово пахне та залишає шкіру зволоженою протягом дня. У мене зневоднена шкіра зі схильністю до розширених пор, тому для мене важливо, щоб крем достатньо зволожував, але водночас не обтяжував шкіру. Цей продукт відповідає обом вимогам – шкіра м’яка, зволожена та не жирна. Великий плюс у тому, що він дуже добре тримає макіяж, не кришиться та створює гарну основу під макіяж. Я дуже задоволена ним і однозначно рекомендую. 😊
Це дуже легко наноситься та швидко вбирається крем для обличчя. Мені також подобається аромат, він залишає мою шкіру оксамитовою вранці.
Продукт приємно здивував мене своїм ніжним ароматом. Люди, які не люблять надто парфумовані креми, точно оцінять це. Склад ніжний, щось середнє між гелем та молочком. Якщо нанести краплю на шкіру, вона поступово починає вбиратися. Залишає дуже легкий, приємний фініш на шкірі. Єдине, що мене турбувало, це те, що я не побачила екстремальних змін після використання, це був такий приємний зволожувальний крем, який не завдає шкоди, але й не дивує :-) дуже практична упаковка, мені подобається, що він не в чашечці, де потрібно використовувати пальці, а просто вичавлюється з тюбика.
Легкий денний крем, ідеально підійшов для жирної та проблемної шкіри. Приємний на запах та комфортний цілий день, немає ефекту жирної плівки на обличчі. Економічний у використанні)
Чудовий крем, використовую його ввечері, він чудово зволожує, загалом він дуже добре підходить для моєї комбінованої шкіри з акне, не шкодую про покупку, куплю його ще раз, але в більшій упаковці.
Ще й тижня не минуло, як я почала користуватися цим кремом, а я вже помітила велику різницю у своїй шкірі... Не знаю, чи він матовий, але моя шкіра більше не має такого блискучого/жирного вигляду в Т-зоні обличчя, і, незважаючи на чутливу шкіру, у мене не було жодної негативної реакції на продукт... Дуже рекомендую його!!
Я отримала його в подарунок із замовленням. Моїй чутливій шкірі він дуже сподобався. Рекомендую, це ще один чудовий продукт SKIN 1004.
Мені дуже подобається крем, він не залишає жирного блиску, на моїй сухій шкірі відчувається зміна вже після першого використання.
Це супер крем користуюся місяць він класно зволожує не обтяжує загалом для моєї комбі шкіри дуже класний
Моя шкіра схильна до сухості просто впитала його з задоволенням, додає сяйва, помякшує та зволожує, текстура легка, підійде на літо.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.