ГарнийОтримала у подарунок за відгук. Тінт класний, трішки щирає губи після на несення. Тримається 2-3 години на губах. Не липкий, дає приємне зволоження.
Колір 05
Супер!Взяла відтінок 18 « Mulled Peach» 🍑 Дуже задоволена! Колір просто вау 🤩 Це наче ваш природній відтінок губ, тільки краще. Давно таке шукала. До того ж, вперше спробувала подібну текстуру. Читати далі
🥰😍Прекрасне сяйво продукт сам по собі немає запаху чудово підходить для макіяжу особливо в кутику очей або під ними як я люблю, через хвилин 15-20 гель застигає тому блистківки ніде не відпичаЧитати далі
ГарнийОтримала у подарунок за відгук. Тінт класний, трішки щирає губи після на несення. Тримається 2-3 години на губах. Не липкий, дає приємне зволоження.
Колір 05
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу