НеймовірнийПопадання в колір на всі 💯, саме такий не могла знайти. Тінь чудовий, не липкий, приємний на губах. Поки не зрозуміла, здається не дуже стійкий. Але виглядає чудово і плямить
Кушон бомбаДуже хороший кушон! Він мій перший, тому не маю з чим порівнювати, але нічого поганого не скажу. Лежить рівно, не скатується і тримається довго, як друга шкіра☺️
Спочатку, коли нанесла впершЧитати далі
Супер!Взяла відтінок 18 « Mulled Peach» 🍑 Дуже задоволена! Колір просто вау 🤩 Це наче ваш природній відтінок губ, тільки краще. Давно таке шукала. До того ж, вперше спробувала подібну текстуру. Читати далі
🥰😍Прекрасне сяйво продукт сам по собі немає запаху чудово підходить для макіяжу особливо в кутику очей або під ними як я люблю, через хвилин 15-20 гель застигає тому блистківки ніде не відпичаЧитати далі