Дайте дваПісля того як спробувала цей тінт я щиро пошкодувала, що не замовила одразу два! Від має приємний сатиновий фініш, не так сушить губи як зазвичай це роблять тінти і чудово тушується.
ГарнийОтримала у подарунок за відгук. Тінт класний, трішки щирає губи після на несення. Тримається 2-3 години на губах. Не липкий, дає приємне зволоження.
Колір 05
НеймовірнийПопадання в колір на всі 💯, саме такий не могла знайти. Тінь чудовий, не липкий, приємний на губах. Поки не зрозуміла, здається не дуже стійкий. Але виглядає чудово і плямить
Супер!Взяла відтінок 18 « Mulled Peach» 🍑 Дуже задоволена! Колір просто вау 🤩 Це наче ваш природній відтінок губ, тільки краще. Давно таке шукала. До того ж, вперше спробувала подібну текстуру. Читати далі
олівчик для губу мене закінчився олівець від роменд 05, тому я вирішила спробувати саме цей, схожий за відтінком у 07. дуже задоволена ним. мені подобається як круто він прибирає яскравість моїх занадто роЧитати далі
Дайте дваПісля того як спробувала цей тінт я щиро пошкодувала, що не замовила одразу два! Від має приємний сатиновий фініш, не так сушить губи як зазвичай це роблять тінти і чудово тушується.
ГарнийОтримала у подарунок за відгук. Тінт класний, трішки щирає губи після на несення. Тримається 2-3 години на губах. Не липкий, дає приємне зволоження.
Колір 05
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу