враження та рекомендації вирішила спробувати цей гель для вмивання від раунд лаб, і мені дуже сподобалось, спочатку від цього бренду в мене була пінка Docdo але чесно кажучи пінка дуже сушить навіть комбіновану шкірЧитати далі
мої враження та рекомендації хочу розповісти про цей крем, в мене це вже 3 упаковка, в мене комбі кожа, і цей крем підходить ідеально, не жирнить, гелева текстура, зручна упаковка, дуже гарно, естетично ще й якісно))
Я в захваті! У мене нормальна шкіра іноді бувають висипання, цей крем не щільної структури, але добре зволожує. Використовую після активів. Поки що це найкращий варіант для мене
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
НайкращийЦе найкращий сонцезахист з тих, що я пробувала. Він легко наноситься, не білить, не блищить. Дуже подобається дозатор. Довикористовую 1 баночку цього року і йду купувати наступну
ЛайкЧудова сироватка, доволі економна, повністю ії використала, вона чудово зволожує шкіру, та добре допомагає прибрати сліди пост акне.
Я повністю задоволена, тому рекомендую)
Класний варіант для щоденного догляду😊Це мій перший крем від цього бренду, і він мене приємно здивував. Має ніжно-блакитний колір та цікаву текстуру з маленькими блакитними капсулами які тануть під час нанесення. У комплекті такЧитати далі