Супер крем ☺️Дуже сподобався крем☺️
Текстура легка, комфортна, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається, без липкості і плівки.
Шкіра після нього м'яка і зволожена, відчуття дуже приємне. КористЧитати далі
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
Супер крем ☺️Дуже сподобався крем☺️
Текстура легка, комфортна, добре розподіляється по шкірі і швидко вбирається, без липкості і плівки.
Шкіра після нього м'яка і зволожена, відчуття дуже приємне. КористЧитати далі
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу