Крем medipeelЦе вже моя третя баночка. Крем просто чудовий. Моя шкіра 35+ після нього дуже м'яка та бархатиста. Зазвичай наношу на ніч. Попередньо використовуючи тонер та сироватку цієї ж лінійки. ОднознЧитати далі
Ідеальна сироватка для заспокоєння та зволоження шкіри Користуюсь цією сироваткою вже деякий час і вона справді дуже добре заспокоює шкіру 💚 Текстура легка, водяниста, швидко вбирається і не залишає липкості. Після використання шкіра стає більшЧитати далі
Крем medipeelЦе вже моя третя баночка. Крем просто чудовий. Моя шкіра 35+ після нього дуже м'яка та бархатиста. Зазвичай наношу на ніч. Попередньо використовуючи тонер та сироватку цієї ж лінійки. ОднознЧитати далі