Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
Чудова сироватка Легка гелево-водяниста текстура, швидко поглинається в шкіру. Незважаючи на невеликий розмір, її вистачає на довгий час. Немає запаху, тому підходить для чутливої шкіри. Чудово зволожує та зЧитати далі
purito gelПісля візиту до дерматолога перейшла на цей зволожувальний гель, оскільки більшість кремів заважкі для моєї шкіри. А цей не має запаху, дуже легкий, водянистий та залишає відчуття зволоженняЧитати далі
Рекомендую!Купувала вже цей крем в друге, зараз вже закінчую його. Дуже мені сподобався, не жирнить і зволожує, в мене комбінована шкіра тому пори не забиває. Буду до нього повертатися, запаху різкого Читати далі
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі