Чудова консистенція, не жирнитьНарешті я знайшла засіб від сонця для обличчя, який не комендогенний, не жирнить і не обтяжує шкіру. На фото показала одразу після нанесення, потім висохло і залишився легкий блиск, але не жЧитати далі
Це найкраща пінка яка колись була в мене!Маю вже другий флакон цієї пінки. Вона чудово та дбайливо очищує мою шкіру. Тип шкіри: комбі до жирності в Т зоні. Дуже рекомендую цю пінку! Вона гарно очищує шкіру після гідрофільної олії чЧитати далі
Гарний легкий тонерЦей тонер мені підібрала дерматологиня на літо. Він легкий, з ледь відчутним приємним запахом. Користуюсь більше 2 місяців двічі на день, а в пляшці ще більше половини. Дуже подобається, гарЧитати далі
Чудова консистенція, не жирнитьНарешті я знайшла засіб від сонця для обличчя, який не комендогенний, не жирнить і не обтяжує шкіру. На фото показала одразу після нанесення, потім висохло і залишився легкий блиск, але не жЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу