Ще один мій улюблений засібДякую за цей подарунок! Це дуже класна маска! У мене пряме гладке волосся, сухе знизу. Дуже класно його зволожує та робить інтенсивно живим!
СуперМені надіслали маленьку упаковку маски у подарунок, довго цей малий тюбик стояв та очікував на свій час, і як я його спробувала так одразу почала шукати повнорозмірний продукт, це дуже крутаЧитати далі
Ще один мій улюблений засібДякую за цей подарунок! Це дуже класна маска! У мене пряме гладке волосся, сухе знизу. Дуже класно його зволожує та робить інтенсивно живим!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу