Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.



Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 31
Бальзам чудовий.
Я спробувала невелику упаковку, і мені ця маска не дуже сподобалася. Я не вважаю її такою ж зволожуючою та живлячою, як інші продукти. Вона мене не вразила, і не розчарувала повністю.
Маска чудова. Моє волосся помітно здоровіше та зволоженіше.
Гарна маска для волосся, вона чудово підходить для мого кучерявого волосся, пофарбованого в блонд.
Ця маска для волосся чудова, вона робить моє волосся м'якшим і здоровішим, я також купила до неї шампунь.
Це чудова маска, яка чудово живить волосся. Після її використання воно стає м’яким, еластичним та добре зволоженим.
Чудовий кондиціонер! Результат вже після першого використання :) У мене пошкоджене волосся, схильне до сплутування та випадіння. Цей кондиціонер розплутує моє волосся, не пошкоджуючи його. Моє волосся зволожене та м’яке! Кондиціонер не робить моє волосся жирним! Рекомендую його; я купила більшу пляшку та рекомендувала його своїм друзям! :)
Найкраща маска для волосся, якою я коли-небудь користувалася! Вона робить моє волосся неймовірно м'яким і блискучим. Я використовую вже другу пляшку, і вона повністю замінила мені кондиціонер.
Я все ще тестую продукт, побачу, які результати він принесе після першого використання, але я дуже задоволена упаковкою і особливо кількістю продукту, який вона містить! Величезний плюс для K-сістер! Чесно кажучи, спочатку я скептично ставилася до такої ціни, але це незрівнянна сума порівняно з іншими інтернет-магазинами корейської косметики - тому покупка того варта :))
Чудово підходить для сухого, пошкодженого волосся
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.