Ще один мій улюблений засібДякую за цей подарунок! Це дуже класна маска! У мене пряме гладке волосся, сухе знизу. Дуже класно його зволожує та робить інтенсивно живим!
Кондиціонер Гарно пахне , але мені не підійшов, волосся стало жорстке і погано вичісується . А от донці підлітку дуже сподобався волосся гладке і сяє . Я і дитина Використовувала з іншим шампунем.
Шампунь, рекомендую Купила за рекомендацією відгуків ) дуже задоволена волосся м'яке зволоження , шампунь дуже густий тож розводжу його з водою , економний і має приємний аромат. Використовую з кондиціонером.
Це топ!Вже за два тижні використання волосся стало випадати набагато менше!
Пшикніть, помасажуйте і розчешіть для найкращого ефекту. Нереальна знахідка😍
Ще один мій улюблений засібДякую за цей подарунок! Це дуже класна маска! У мене пряме гладке волосся, сухе знизу. Дуже класно його зволожує та робить інтенсивно живим!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу