Шампунь, рекомендую Купила за рекомендацією відгуків ) дуже задоволена волосся м'яке зволоження , шампунь дуже густий тож розводжу його з водою , економний і має приємний аромат. Використовую з кондиціонером.
Це топ!Вже за два тижні використання волосся стало випадати набагато менше!
Пшикніть, помасажуйте і розчешіть для найкращого ефекту. Нереальна знахідка😍