Змішані відчуттяНа мою комбіновану шкіру підходить на літо. Особливого зволоження не відчула. Трішки підсушує. На літо те що треба. Але швидко закінчилась. Баночку брала 30 мл.
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
Мої результати Користуюсь вже більше пів року. І бачу, дійсно, гарні результати. Чудово вирівнює тон шкіри, помітно висвітлює, гарно поєднується з ніацинамідом і не тільки, не липка після нанесення. РекомеЧитати далі
Сироватка для обличчя Ця сироватка у мене вперше,обрала її по рекомендаціям.Має приємний аромат,чудову консистенцію.Придає сяючий і поживний вигляд шкіри😍
Це новинка в моєму догляді Сироватка дуже класна. Гелеподібна текстура, гарно зволожує але не обтяжує шкіру , надає glow-skin ефект без жирності. Має трохи липкий фініш, але для мене це ролі не грає
Легка сироваткаЧудова сироватка. Використовую її ввечері. Легка текстура, поколювання відчуваються тільки при перших використаннях. Надає кожі пружності та гладкості. Як закінчиться замовлю версію зі 100 сЧитати далі
Це знахідка!Я не очікувала вау-ефекту, але ця сироватка реально здивувала 🤍
Шкіра після неї виглядає настільки гладкою і сяючою, ніби той самий ефект “скляної шкіри”, але дуже природно, без жирного блиЧитати далі
Сироватка, яка дуже класно допоможе від пост акнеЦя сироватка стала для мене справжнім порятунком від постакне 😍
Легка текстура, швидко вбирається, липка, але для мене це великий плюс бо на неї макіяж ніби прилипає і дуже гарно тримаєтьсяЧитати далі
Поколювання на 7/10 для чутливої шкіри Спочатку брала упаковку з пробниками по 2мл , потім взяла повний розмір, загалом все сподобалось, в мене чутлива шкіра схильна до мімічних зморшок, тож щоб було запобігання зморшкам замовилаЧитати далі
Змішані відчуттяНа мою комбіновану шкіру підходить на літо. Особливого зволоження не відчула. Трішки підсушує. На літо те що треба. Але швидко закінчилась. Баночку брала 30 мл.
Axis yПобачила цей засіб в Тік тоці, але одразу не повірила, що може щось змінитись , але після 3 місяців використання мої запалення та пост акне вже пішли, і це просто неймовірно. Дуже гарний склЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу