ТопчикЧудовий, трохи липне, але не критично і після крему липкість зникає. Велечезний об'єм, шкіра після нього така напитанна, волога.Не люблю взагалі сиворотки саме за липкість, але цей сподобавсЧитати далі
Гарний засібДоволі легкий засіб, підійде для новачків в ретинолі, не викликає подразнення, гарно підійде для будь-якого сезону, але з використанням спф крему
ТопчикЧудовий, трохи липне, але не критично і після крему липкість зникає. Велечезний об'єм, шкіра після нього така напитанна, волога.Не люблю взагалі сиворотки саме за липкість, але цей сподобавсЧитати далі
Гарний засібДоволі легкий засіб, підійде для новачків в ретинолі, не викликає подразнення, гарно підійде для будь-якого сезону, але з використанням спф крему
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу