Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
Відгук Користуюсь певний час, можу сказати, що пінка добре очищує, але є відчуття стянутості після, обовʼязково треба зволожувати шкіру. Підійде біль жирному типу шкіри, я маю комбінований тип.
Топ вмивачкаКупувала крем під очі від цієї фірми. І вирішила спробувати вмивачку цієї ж фірми. Взагалі вона мені дуже сподобалася. Добре змиває макіяж і не стягує шкіру. Для моєї комбі шкіри підійшла ідЧитати далі
Хороший Гель для вмивання і справді - хороший. Не сушить обличчя. Змиває добре макіяж навіть без гідрофільної олії . Але розход гелю - швидко закінчується навіть такий великий обʼєм
Відгук Користуюсь певний час, можу сказати, що пінка добре очищує, але є відчуття стянутості після, обовʼязково треба зволожувати шкіру. Підійде біль жирному типу шкіри, я маю комбінований тип.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу