Подобається, але не впевнена що візьму ще разВ загальному товар не поганий, однак, залишає не дуже приємну маслянисту плівку. Обов’язково потрібно додатковий засіб аби змити. З тушшю справляється на 100%
Подобається, але не впевнена що візьму ще разВ загальному товар не поганий, однак, залишає не дуже приємну маслянисту плівку. Обов’язково потрібно додатковий засіб аби змити. З тушшю справляється на 100%