Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний