Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Гарний засібДоволі легкий засіб, підійде для новачків в ретинолі, не викликає подразнення, гарно підійде для будь-якого сезону, але з використанням спф крему
Приємний, легкий гель Сподобалась легка гелева текстура, на літо саме те, що я люблю. Засіб має приємний запах, трішки схожий на цитрусовий, не сушить шкіру, злегка охолоджує навіть) дуже приємний
Гарний засібДоволі легкий засіб, підійде для новачків в ретинолі, не викликає подразнення, гарно підійде для будь-якого сезону, але з використанням спф крему
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу