Шикарний кремБрала цей крем вже 4 рази і мамі подарувала. Чудове зволоження, шкіра його дуже любить. Приємний запах, консистенція цікава. Однозначно рекомендую.
Шикарний кремБрала цей крем вже 4 рази і мамі подарувала. Чудове зволоження, шкіра його дуже любить. Приємний запах, консистенція цікава. Однозначно рекомендую.