Крем medipeelЦе вже моя третя баночка. Крем просто чудовий. Моя шкіра 35+ після нього дуже м'яка та бархатиста. Зазвичай наношу на ніч. Попередньо використовуючи тонер та сироватку цієї ж лінійки. ОднознЧитати далі
Крем medipeelЦе вже моя третя баночка. Крем просто чудовий. Моя шкіра 35+ після нього дуже м'яка та бархатиста. Зазвичай наношу на ніч. Попередньо використовуючи тонер та сироватку цієї ж лінійки. ОднознЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу